Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Czelatyce - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Zasanie,Przemyśl(Czelatyce + 19 km)

690 000 zł301 m² 2 292,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:401 m²

| do sprzedania niewielka, jednopiętrowa kamienica w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Św. Jana, przemyśl - Zasanie) w której znajdują się 3 mieszkania (o różnym standardzie), lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jawornik Polski

Jawornik Polski(Czelatyce + 24 km)

359 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 763 m²

Lokalizacja: jawornik przedmieście Powierzchnia działki : 0,5763 ha Budynek : murowany z 2023 roku Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej części Jawornika Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Przemyśl(Czelatyce + 19 km)

698 000 zł93 m² 7 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szpitalna

Przeworsk(Czelatyce + 19 km)

975 000 zł271 m² 3 597,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wykończony dom wolnostojący o powierzchni 150m użytkowych, położony w bardzo dobrej lokalizacji w Przeworsku. To idealna propozycja dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Łopuszka Mała(Czelatyce + 16 km)

119 000 zł53,15 m² 2 238,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Spokojna lokalizacja | 7,85 ara | 119 000 zł Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 53,15 m , położony na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 7,85 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Tarnawce

Tarnawce(Czelatyce + 16 km)

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości W malowniczej miejscowości tarnawce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu: całości nieruchomości (działka z domem oraz działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Hureczko

Hureczko(Czelatyce + 21 km)

1 230 000 zł240 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom z dużą działką Hureczko, blisko Przemyśla! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m położony na dużej, 37,5-arowej działce w spokojnej miejscowości Hureczko, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ostrów(Czelatyce + 17 km)

750 000 zł336 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Ostrowie k. Przemyśla 3 kondygnacje, piękna działka z możliwością powiększenia Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję duży, solidny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kramarzówka

Kramarzówka(Czelatyce + 11 km)

1 150 000 zł202,90 m² 5 667,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kramarzówka. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łopuszka Wielka

Łopuszka Wielka(Czelatyce + 17 km)

390 000 zł113 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z lat 70. położony w malowniczej i spokojnej części Łopuszki Wielkiej. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 0,79.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czelatyce

Czelatyce,podkarpackie

210 000 zł70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, parterowego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Czelatyce, powiat jarosławski. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czelatyce

Czelatyce,podkarpackie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 971 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z dużą działką w miejscowości Czelatyce (gmina Rokietnica), powiat jarosławski. Budynek drewniany na kamiennej podmurówce o powierzchni 56 m2, z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czelatyce

Czelatyce,podkarpackie

120 000 zł90 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 m²

NA działce znajduje się budynek ktory można przeznaczyc na garaż

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij